D.P. COLOR - Odzież z nadrukami Warszawa

Spółka D.P. COLOR powstała w 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z doświadczeniem.
Realizujemy zlecenia zarówno firm jak i osób indywidualnych. Wystarczy przesłać nam dowolną grafikę, logo lub tekst, a my umieścimy ją na odzieży lub na produktach reklamowych.


Oferujemy wysokiej jakości asortyment odzieży promocyjnej męskiej, damskiej oraz dziecięcej, na każdą okazję. Ubrania dla pracowników, dla drużyny sportowej, odzież medyczna z nadrukiem, czy nawet na urodziny - D.P. COLOR zawsze zapewnia kompleksową obsługę każdego zlecenia, od wykonania projektu według wzoru klienta, doboru odpowiedniej technologii, wybór materiałów tekstylnych, aż po wykonanie nadruku w pełnej gamie kolorów, hafcie czy w wysokiej jakości folii poliuretanowej.

Wysokiej jakości odzież - od koszulek, czapek, polarów, bluz i wiele, wiele więcej - to idealna forma reklamy zarówno dla dużych jak i małych firm. Jest to doskonały sposób promowania Państwa firmy, czy też personalizacji jej pracowników np. poprzez haft z ich imieniem. Nasze gadżety takie jak kubki czy smycze z własnym nadrukiem pozwolą na wyrażenie charakteru Państwa marki. Odzież z nadrukiem lub haftem to także doskonałe rozwiązanie dla promowania instytucji stowarzyszeń, szkół, ośrodków, urzędów, które chcą się wyróżnić!

Więcej o technologiach z których korzystamy .

VIPKOSZULKA.PL
Sklep online z odzieżą z nadrukami
B2BDTG.PL
Sklep B2B z farbami i częściami do maszyn DTG

Oferta

Druk na odzieży w technologiach Subliflock, Termotransfer, Sublimacja, Bezpośredni Druk Cyfrowy, Sitodruk. Oferujemy wysokiej jakości odzież z wygodnymi, trwałymi oraz odpornymi na pranie nadrukami.

Nasz autorski produkt - koszulki z kieszonkami. Stworzony z myślą o komforcie pracy każdego pracownika. Produkt dostępny wyłącznie u nas, zastrzeżony wzorem przemysłowym WP.28338.

Gadżety reklamowe takie jak smycze, czapki, torebki, kubki i wiele więcej - zadbaj z nami o indywidualność i tożsamość swojej marki.

Trwały haft na odzieży - nasze zaplecze technologiczne pozwala na produkcję prestiżowej odzieży z haftowanym logo.

Materiały eksploatacyjne do drukarek DTG - farby, papiery przekładkowe, płyny czyszczące i więcej.

Projektowanie plakatów, ulotek, wizytówek, logo oraz stron internetowych. Jeśli twoja firma potrzebuje brandingu, napisz do nas!

Kontakt

D.P. COLOR Sp. z.o.o.

Placówka/produkcja: Ostrów Mazowiecka, 07-300, ul. Warszawska 22Dane do faktury: Warszawa, 02-495 ul. Skoroszewska 7/37


NIP: 5342488817
REGON: 146391071
BDO: 000079088

Oferujemy indywidualne wyceny - napisz do nas!
535 595 922535 383 100
dpcolorbiuro@gmail.com
Pon-Pt 8-16, Sob 8-12