FOLIA POLIURETANOWA

Folie poliuretanowa flex to rodzaj specjalnej folii transferowych przeznaczonej do wykonywania nadruku na różnego rodzaju tkaninach. Składa się ona z folii właściwej oraz przezroczystej, uaktywniającej się w procesie transferu pod wpływem działania temperatury. Za pomocą folii przenosimy napisy, grafikę wektorową czy logo firmowe na tkaniny. Grafikę z folii wycinamy na ploterze tnącym w odbiciu lustrzanym, usuwając nożykiem zbędne elementy pozostałe po wycięciu pożądanego kształtu. Następnie transferujemy obraz na tkaninę. Przy każdej folii stosujemy inne ustawienia temperatury i inną siłę nacisku, w zależności od rodzaju transferu.

SUBLIFLOK

Nadruki wykonane w tej technologii nanoszone są za pomocą tuszu na specjalną powierzchnię, z której wycinamy za pomocą plotera tnącego pożądany wzór. Koszulka jest prasowana a następnie wygrzewana wraz z nadrukiem, pod przykryciem i w odpowiedniej temperaturze. Technologia ta zapewnia wielkie możliwości zadruku, wierne oddanie koloru i trwałość.

SUBLI-FLEX

Ta technika druku wykorzystuje zjawisko sublimacji. Wydruk wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na artykuł pokryty lakierem poliestrowym, co sprawia, iż tusz wnika głęboko w dany przedmiot. Tym sposobem wykonujemy nadruki na wielu powierzchniach. Wydruki te charakteryzują się bardzo żywymi kolorami, odpornością na ścieranie, promieniowanie UV. Posiadamy drukarkę sublimacyjną pozwalającą wykonać wydruki do formatu A3.

HAFT

Haft komputerowy jest jedną z najpopularniejszych i uniwersalnych metod zdobienia wyrobów tekstylnych, mających zastosowanie w przemyśle odzieżowym. Naszym klientom oferujemy pomoc w zakresie dobrania optymalnej wielkości haftu, jego umiejscowienia oraz doborze kolorystyki. Aby sprostać ich wymaganiom oraz zapotrzebowaniu, szczególnie dużo uwagi poświęcamy produkcji emblematów firmowych, naszywek oraz tarcz, co stało się jedną z naszych specjalności. Istnieje możliwość stworzenia naszywek z rzepem lub folią do wprasowywania. W procesie produkcyjnym opieramy się wyłącznie na najwyższej jakości niciach niemieckiej firmy MADEIRA. Większość pozostałych materiałów oraz dodatków hafciarskich pochodzi z krajów Unii Europejskiej, co pozwala zagwarantować ich doskonałą jakość.

DRUK DTG

Wykonujemy nadruki na materiałach bawełnianych za pomocą profesjonalnego parku maszynowego wyposażonego w maszyny DTG K3. Drukujemy zarówno na własnych materiałach, jak i materiale powierzonym przez klienta. Nasze zaplecze maszynowe pozwala uzyskać wydajność na poziomie 250 szt nadruków na dobę. K3 są najnowocześniejszymi, najszybszymi i najbardziej precyzyjnymi drukarkami do tekstyliów na rynku Drukujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych wodnych farbach pigmentowych DuPont Artistri, które są bezpiecznie nawet dla dzieci, oraz dopuszczone produkcji artykułów dla dzieci poniżej 3-go roku życia.

SITODRUK TERMOTRANSFEROWY

Nadruk wykonywany jest sitodrukiem na papierze lub folii transferowej. Na produkt nanoszony jest klej w postaci proszku, po czym całość jest wygrzewana w tunelu grzewczym. Po tej operacji nadruk jest przenoszony na docelowe podłoże (koszulka, czapka, etc) na prasie transferowej. Nadruki wykonane w tej technologii idealnie odwzorowują szczegóły, są gładkie i miłe w dotyku ale i niezmiernie wytrzymałe.

SOLVENT

Wydruki są wycięte po obrysie. Po usunięciu zbędnej folii na tekstylia naklejana jest folia transportowa. Następnie nadruk jest przenoszony na prasie transferowej. Technologia ta zapewnia żywe kolory i wspaniałą wytrzymałość.

VIPKOSZULKA.PL
Sklep online z odzieżą z nadrukami
B2BDTG.PL
Sklep B2B z farbami i częściami do maszyn DTG

Kontakt

D.P. COLOR Sp. z.o.o.

Placówka/produkcja: Ostrów Mazowiecka, 07-300, ul. Warszawska 22Dane do faktury: Warszawa, 02-495 ul. Skoroszewska 7/37


NIP: 5342488817
REGON: 146391071
BDO: 000079088

Oferujemy indywidualne wyceny - napisz do nas!
535 595 922535 383 100
dpcolorbiuro@gmail.com
Pon-Pt 8-16, Sob 8-12